Najlepszy dla Twoich włosów! Olejek arganowy Nanoil

Masz wymagające włosy? Szukasz czegoś, co pomoże ci przywrócić im naturalne piękno, blask i gładkość? Olejek arganowy Nanoil stworzono właśnie dla kobiet takich, jak ty. Zawiera niemal setkę substancji odżywczych, które 100% naturalnie pielęgnują włosy. To naprawdę działa!

Zanim sięgniesz po kolejną odżywkę lub maskę do włosów, zastanów się. Czego tak naprawdę potrzebują twoje włosy? Główną przyczyną problemów z włosami jest brak odpowiedniego nawilżenia i ochrony np. przed promieniowaniem UV. Rozwiązaniem jest naturalny olejek arganowy – tarcza chroniąca włosy przed utratą cennego nawilżenia i czynnikami szkodliwymi, które docierają do nich z zewnątrz.

100% organiczny olej arganowy Nanoil

Wybierając olej arganowy do pielęgnacji włosów, warto mieć na uwadze jego jakość. Najlepszy jest naturalny olejek z orzechów arganowych, który pochodzi z Maroka – to tam rosną arganie żelazne, z których właśnie pozyskuje się olej, który trafia do produktów takich jak Nanoil Argan Oil.

Olej arganowy Nanoil to 100% tłoczonego na zimno i nierafinowanego oleju arganowego (Argania Spinosa Kernel Oil). To organiczny surowiec kosmetyczny, który uzyskał certyfikat Ecocert potwierdzający jego jakość i pozyskiwanie z poszanowaniem środowiska naturalnego. W niewielkiej buteleczce Nanoil znajduje się tylko on, bez parabenów, bez silikonów, bez aromatów. Marka stawia na naturalność i wydobywa maksimum właściwości tylko z tego jednego składnika.

Najlepszy olejek do pielęgnacji włosów

Bez dwóch zdań Nanoil Argan Oil to najlepszy olejek do pielęgnacji włosów. Jakich konkretnie? Sprawdza się na włosach każdego rodzaju, ale szczególnie polubią go te osłabione, zniszczone, przesuszone, pozbawione blasku. To olejek, który rewitalizuje i ochrania!

Wystarczy, że będziesz stosowała olejek arganowy Nanoil w codziennej pielęgnacji włosów, a już po pierwszym użyciu zauważysz, że włosy mają więcej blasku i łatwiej się rozczesują. Po kilku tygodniach ich kondycja wyraźnie się poprawi, ponieważ Nanoil Argan Oil:

  • poprawia poziom nawilżenia włosów,
  • chroni przed słońcem, toksynami i wolnymi rodnikami,
  • wspiera naturalny proces regeneracji i odbudowy,
  • wzmacnia cebulki włosów i ich końcówki,
  • dostarcza składniki odżywcze cenne w regeneracji.

Gdzie kupić i jak stosować olejek Nanoil?

Stosowanie naturalnych olejków kosmetycznych takich jak Nanoil Argan Oil to pielęgnacja, która jest przygodą – każdego dnia można zastosować olejek arganowy inaczej. Sprawdza się nie tylko do tradycyjnego olejowania włosów, ale również jako dodatek do naszej codziennej pielęgnacji odżywkami i maskami. Można go łączyć z innymi olejami (najlepiej z tymi z serii Nanoil), tworzyć na jego bazie domowe maseczki lub stosować solo: przed albo po myciu włosów. Olejek arganowy Nanoil to produkt, który nie narzuca żadnych ograniczeń, a jego sposób użycia zależy tylko od nas.

Warto wiedzieć, że to kosmetyk uniwersalny, który można stosować również do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała. Przywraca prawidłowe nawilżenie, odmładza i upiększa dzień po dniu.

Nanoil Argan Oil możesz kupić na www.nanoil.pl. Skomponuj swój zestaw produktów do pielęgnacji włosów Nanoil i już dziś zadbaj o nie 100% naturalnie!